Hakkımızda

Hakkımızda

Kotan Bau Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2005 yılında faaliyete geçtiği günden itibaren yaptığı başarılı çalışmalarla sektöründe Dünya’da önde gelen firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

14,000 m2’ye kurulu fabrikasında, uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile, yenilikçi ve sürekli gelişime açık anlayışı ile, başta Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya olmak üzere Dünya'nın çeşitli bölgelerinde yapı sektörüne beton pompaları, şap makineleri, kara sıva makineleri, hafif ve köpüklü beton makineleri, perdah makineleri, alçı ve çimento esaslı hazır sıva makineleri sunmaktadır.

Kotan Bau Yapı AŞ’nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Kotan Bau Yapı, profesyonel çalışma ekibi ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve geniş ile sürekli gelişen ürün yelpazesi, sunmaktadır. Kotan Bau Yapı, Mörtel Meister markasının değerini bütün Dünya'da yükseltmeyi hedeflemektedir. Kotan Bau Yapı, verdiği kesintisiz hizmetle sektörde bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Dünya standartlarına uygun ürünler üreten Kotan Bau Yapı, çalışmalarını ISO 9001-2015 Kalite Sistem Belgesi ile belgelendirmiş, bütün makinelerine CE, EAC Belgesi almış, tasarımlarını ve markalarını tescil ettirmiştir.

Üretim ve serviste uzman ekibiyle mutlak müşteri memnuniyeti sağlayan Kotan Bau Yapı, teknolojiyi de yakından takip ederek her geçen gün üretimini artırmaktadır.


"En büyük kazanç güvendir."

Kotan Bau Yapı...